בית קפה בבנגקוק Bake a Wish

בית קפה בבנגקוק Bake a Wish

 

בנגקוק עמוסה בקניונים וכל אחד יותר מרשים וענק ממשנהו, הם פזורים בכל העיר, חלקם תיירותיים ובחלקם בקושי תמצאו מערבי אחד. רוב הקניונים התיירותים ממוקמים על רחוב סוקומוויט (אבל לא רק) פה תמצאו את קניונים כמו רשת סיאם, Terminal 21 ועוד. אחד מהקניונים המרכזיים פה בעיר ומהמהפנטים הוא Central World.

קניון Central World  ענק ומרשים ויש בו הצע אדיר של כל העולה על רוחכם, אבל לא לשם כך התכנסנו, בקומה השישית והשביעית של הקניון תמצאו עשרות מסעדות מכל הסוגים והמון בתי קפה, שימו לב שישנן מסעדות הפזורות גם בקניון וכך גם בתי קפה, אבל רובם מקובצים בקומה השישית והשביעית. חלק מבתי הקפה נראים ממש כמו בית קפה, חלקם רק דוכנים וחלקם מעין בית קפה חיצוני בקניון.

 

בית קפה Bake a Wish Bangkok , צילום Bangkok-city.co.il
בית קפה Bake a Wish Bangkok , צילום Bangkok-city.co.il

 

Bake a Wish בקנין הוא כמו האחרון. bake a wish היא בעצם מאפיה בסגנון יפני, עוגות, לחמים, מאפים וכו. יש להם מספר סניפים ברחבי בנגקוק כולל ב Central Bangna וב  Paragon. בית הקפה ב Central World  צנוע למדי, מציע שרות מצוין, אדיב וחייכני. קפה מצויין ומאפים היסטרים, אנו ניסינו מספר מאפים, אבל לא נלאה אתכם בכולם כי לא נצא מפה.

אחד המאפים שהזמנו (וראו תמונות) הוא מעיין מאפה בצקי שבתוכו גבינה מתוקה (חלק יקראו לזה Cream), המאפה מוגש על צלחת ובה שני כדורי גלידה, קצפת מתוקה ובראוניז קטנטנים מסביב….להתעלף. טעים טעים טעים, אתם תודו לנו.

חוויה מתוקה מאוד שתעלה לכם חיוך על הפנים. עכשיו תגידו, כן משמין, לא משמין..אתם בחופשה, תתפנקו. מחיר הוגן.

 

Bake a Wish Bangkok צילום Bangkok-City.co.il
Bake a Wish Bangkok צילום Bangkok-City.co.il

 

Share