חופשה בתאילנד בחורף · למה כדאי לצאת לחופשה בתאילנד בחורף שלנו?

למה כדאי לצאת לחופשה בתאילנד בחורף?

 

חודשים נובמבר, דצמבר, ינואר ופברואר בארץ ישראל הם נהדרים, הסתיו והחורף כבר כאן ומביאים איתם מזג האוויר צונן וקר, התרגשות של גשם ושל סופות (מדי פעם), שקעיות מדהימות, בגדים מגניבים. בנוסף לכך בחודשים הללו עובדים, אין חגים, אין חופשות וכיוצ״ב.

ואם רוצים לצאת לחופשה מערבה מאיתנו, לאירופה למשל סביר להניח שיהיה קר עד מאוד, במיוחד בינואר פברואר וכמובן יקר. למה שלא ננצל את העניין שיש לנו את תאילנד, טוב לא ״לנו״, תאילנד לא שלנו, אבל כן ישנה האפשרות לצאת לחופשה בבנגקוק בחורף או חופשה בתאילנד בחורף וליהנות ולהשתזף ולצאת במחיר הוגן בלי לקרוע את הכיס. להלן מספר סיבות, למה כדאי לצאת לחופשה לבנגקוק ואו לתאילנד בחורף.

 

עומס תיירות

 

באופן יחסי אין הרבה תיירים. כידוע העולם המערבי יוצא לחופשות בימות הקיץ וסביבו, כלומר חודשים יולי-אוגוסט ולעתים גולשים גם לחודשים יוני וספטמבר ובאמת בחודשים אלו מתוייר פה עד מאוד ולעתים אף לא נוח, במיוחד באתרים פופולרים. מרכז בנגקוק תהיה עמוסה לעייפה (למרות שיש מקומות מפלט) ואיים כמו קו-פנגהן גם כן.
אם ננצל את חודשי החורף של ארץ ישראל לצאת לחופשה בבנגקוק נוכל ליהנות מאווירה רגועה, לא יהיה פה צפוף כמו חודשי הקיץ.

 

מחיר מלונות בתאילנד, מלונות בבנגקוק

 

אחד מהאלמנטים העיקריים בשיקול בחירת יעד לחופשה הוא המחיר. ההוצאות הגבוהות ביותר בחופשה בתאילנד הם טיסות ומלון, לגבי מלון זה ממש תלוי איזה מלון בבנגקוק בחרתם, כי יש מלונות 5 כוכבים בבנגקוק יקרים (עדיין יהיו זולים יותר מערים אחרות) ןמפנקים כמו Lebua at State Tower, וישנם מלונות צנועים יותר אבל טובים כמו ל Courtyard by Marriott Bangkok .

הטיסות יקרות תמיד, אבל מחוץ לעונת התיירות בדרך כלל המחיר צונח, על אחת כמה וכמה אם הטיסה היא בחורף. ואם אתם מעוניינים במחירים ממש זולים ממש אז קחו טיסת קונקשיין והמחיר בכלל היא זול.

 

מזג אוויר תאילנד בחורף

 

בנגקוק חמה מאוד. הבניינים האדירים, העומס של האנשים, רכבים, אספלט ואופנעים, יוצרים מזג אוויר שנקרא ״אי חום עירוני״ שהוא מזג אוויר הנוצר כתוצאה מהנ״ל, בדרך כלל דחוס וחם וגם ככה לח פה בעיקר בחודשי הקיץ שלנו והאביב שלנו,  בחודשי החורף  לעומת זאת נובמבר-פברואר מזג האוויר פה יחסית נוח, במיוחד אם אתם יוצאים למקום פתוח כמו הואה-הין או פאטייה ואו לאחד האיים אז המזג האוויר אף יכול להיות צונן בעיקר בשעות הערב. 

 

תאילנד גן עדן

 

בנינו לא משנה מתי אתם יוצאים לחופשה בתאילנד, גן עדן פה! אם זה בחורף או אם זה בקיץ תמיד תמצאו פה את הפינה האהובה עליכם, את האי האהוב עליכם, את החוף האהוב עליכם. לא משנה מתי תצאו לחופשה בתאילנד, הרגעים שתאספו פה, התמונות שיחרטו בזכרונכם ישראו עמכם לנצח וזה יהיה רק שלכם וזה יהיה הכי טוב שיש. זו תהיה השקיעה הכי יפה שראיתם, זה יהיה הרגע הכי רומנטי שחוויתם והמסאג׳ הכי טוב שקיבלם. 

בואו לתאילנד. בואו לתאילנד בחורף!

 

Phang Gna צלם qimono

 

 

 

 

 

 

Share