טיול למזרח

טיול למזרח – הודו, סין או תאילנד

כאשר מדובר על המזרח מיד עולה קונוטציה של טיול לאחר השירות הצבאי. קונוטציה זו אכן נכונה, לרוב מסיימי השירות הצבאי יוצאים לטיול במזרח אך בפועל כל אחד כמעט בכל גיל יכול לצאת לטיול במזרח ולראות את הודו המרתקת, סין המסתורית ותאילנד היעד המדובר ביותר במזרח.

טיול למזרח הוא טיול ארוך, בדרך כלל למשך מספר חודשים. הרבה אנשים קוראים לטיול זה הטיול הארוך. אחת הדילומות הקשות ביותר כאשר מדובר על טיול למזרח היא השאלה איפה לטייל. המזרח כולל יעדים מעניינים ומרתקים שהעובדה שלא ניתן לעשות הכל בטיול אחד מקשה על קבלת ההחלטה אצל אנשים רבים.

טיול בהודו – חוזרים לעבר

הודו, אחת המדינות הכי פופולריות במזרח. הודו מצליחה למשוך עשרות אלפי מטיילים מידי שנה, חלקם אפילו חוזר להודו לאחר מספר שנים. כאשר מטיילים בהודו אי אפשר להתעלם מהאותנטיות שנשמרה אצל המקומיים, יש אומרים שהודו נשארה, מבחינת הקידמה וההתפתחות, לפני 60 שנה. בהודו עדיין תוכלו לראות אנשים עובדים בשדות עם כלי חתוך בידים, תוכלו לראות אנשים סוחבים על גופם משקל כבד מאד או באופן כללי פחות נעזרים במכונות טכנולוגיות ויותר בכמות מספרית של אנשים.
טיול בהודו מספק חוויה בלתי נשכחת הכוללת הכל מהכל החל מנופים, תרבויות, הרפתקאות, שקט, שלווה ועד לטרקים וטיולי אקסטרים.

טיול בסין – ארץ מסתורתית

כאשר מדברים על סין מיד עולה המחשבה על העיר האסורה. סין היא מדינה עשירה בהיסטוריה של שנים על גבי שנים, לסין יש את התרבות העשירה ביותר והעתיקה ביותר. יש מקומות רבים בסין שעדיין חיים את חיי היום יום כפי שחיו לפני אלפי שנים.
סין מצליחה למשוך תיירים רבים אליה בעיקר בזכות האתרים התיירותיים העתיקים והמוכרים שלה כגון החומה הסין, חומה עצומה בגודלה. בייג'ינג בירת המדינה, אחת המדינות המרתקות ביותר ועוד מגוון אתרים תיירותיים שקשה להתעלם מהם.
באופן כללי סין מתאימה כמעט לכל אחד, היום יוצאים לסין טיולי משפחות, טיולים עצמאיים וטיולים מאורגנים.

תאילנד – לא רק ירח דבש

מי לא מכיר את תאילנד, בירת הירח דבש של הזוגות שזה עתה התחתנו. תאילנד היא יעד פופולרי מאד הידוע בעיקר כיעד המתאים לירח דבש אך עם זאת יש לתאילנד הרבה צדדים שיכולים להתאים כמעט לכל אחד. תאילנד מחולקת ל – 2 אזורים עיקריים לטיול. החלק הצפוני מאופיין באזור כפרי, שקט יותר שבו ניתן לעשות טיולים בכפרים ציורים, טרקים, ראפטינק וכדומה. החלק השני הוא החלק הדדרומי של האיים. האיים ידועים בחופים צלולים, אטרקציות בים, מלונות על החוף ועוד. תאילנד היא אחד היעדים הידידותיים ביותר לתיירים המציע מגוון פעילויות החל משופינג בערים וקניונים ועד טיולי טרקים ואקסטרים.

לסיכום

אם אתם עומדים לטייל במזרח חשוב להכיר טוב את היעד אליו אתם עומדים להגיע. היתרון בטיול במזרח שכל יעד שתגיעו אליו הוא יעד פופולרי מאד המספק שלל

Share